Grzybica | Migrena
Kontakt | Poleć znajomemu | Drukuj

GRzybica ogólnoustrojowa


Grzybica ogólnoustrojowa jest prawdziwym, dużym i często późno wykrywanym problemem przyczyniającym się do zatrucia całego organizmu. Podczas gdy my tracimy kolejne dni w pracy, odwiedzamy kolejnych lekarzy lub specjalistów od poszczególnych części ciała, którzy zaczynają rozpoznawać kolejny przypadek psychosomatyczny czyli wmawianie sobie choroby i wysyłają nas do psychiatry grzybica (candida) nie próżnuje i zaczyna docierać wszędzie razem z krwią wyniszczając nasz organizm. Po zmianie w grzyba candida zaczyna się zachowywać jak każdy grzyb, zaczyna zapuszczać korzenie w tym przypadku w jelita swego żywiciela perforując jego ściankę.

Cały organizm możne być zaatakowany przez pozbawionego kontroli grzyba. Może on zaatakować którykolwiek z organów powodując jego stany zapalne o podłożu grzybiczym. Zaatakowany organizm stara się bronić jednak zatrucie bardzo silnie nas obciąża powodując stan przewlekłego zmęczenia. jesteśmy senni , bez energii, chce nam się spać i ratujemy się kawą w ciągu dnia. W nocy mamy problemy ze snem, a rano wstajemy niewyspani. I tak koło się zamyka. Jesteśmy ciągle zmęczeni i rozdrażnienie, a jak zrobimy sobie jakieś badania to okazuje się, że wszystko jest w normie. Z doświadczeń wynika, że silna grzybica może doprowadzić do braku koncentracji , ogólnego zniechęcenia życiem, a nawet depresji.

Grzybicę można stwierdzić robiąc Test Obciążeń, a potem usunąć ją z całego organizmu przy pomocy indywidualnie dobranych preparatów oraz unikaniu wybranych pokarmów.